מחקר והוראה

המחקר במעבדתו של פרופ׳ אנטר מתמקד בחקר מנגנוני הפרעות קצב תוך שימוש בסימולציות ומודלים של בעלי חיים רלוונטיים מבחינה פיזיולוגית. אנו מתעניינים במיוחד בפרפור פרוזדורים והפרעות קצב חדריות, בהן לא נעשו פריצות דרך מדעיות משמעותיות, והטיפולים בהם עדיין אינם אופטימליים. אנו צוללים לעומק על מנת  להבין את הפיזיולוגיה בכדי שנוכל לבנות טיפולים טובים יותר. השאלות עליהן אנו מנסים לענות נובעות ממומחיות קלינית בטיפול בחולים עם הפרעות קצב קשות לטיפול. צוות רב תחומי של מדענים בסיסיים, מהנדסים, קלינאים ומרכז מחקר ניסויים קליניים יוצר את התשתית החזקה המאפשרת לנו לחקור, לחדש, לבדוק את ההשערות שלנו, ובסופו של דבר להחזיר את הידע החדש הזה בחזרה למטופלים שלנו. מעבדת המחקר שלו פרסמה מעל 100 מאמרים מקוריים בכתבי העת רפואיים החשובים ביותר.
מידע רב ומפורט יותר ניתן למצוא באתר מעבדת המחקר של פרופ׳ אנטר

פרופ׳ אנטר מקדיש זמן משמעותי להוראה והדרכת רופאים עמיתים. "למדתי הרבה מהמנטורים שלי שתרמו רבות לעיצוב הקריירה שלי כרופא ומדען, ואני חולק ידע זה עם הסטודנטים והרופאים הצעירים אותם אני יש לי הזכות להנחות״ אומר פרופ׳ אנטר. אחד הקשיים השכיחים של חוקרים צעירים ומוכשרים בימינו הוא כיצד למיין את שפע הנתונים והמידע ולפתח חשיבה ביקורתית ויכולת פתרון בעיות. מנטור יכול למלא תפקיד קריטי בסיוע לחוקרים מתחילים בעלי סקרנות אינטלקטואלית; הם עוזרים למדען הצעיר לשאול שאלות חשובות ולמצוא תשובות מועילות. בתור דור הראשון של בוגר אוניברסיטה, המסע בעולם האקדמי היה לעתים קרובות עבורי סדרה של תפניות עיוורות, ומנטורים תמיד מילאו תפקיד חשוב בחיי. למדתי הרבה מהמנטורים שלי שהיו חלק מרכזי בעיצוב הקריירה שלי, ואני מנסה לחלוק עם תלמידי את מה שלמדתי.

פרופ׳ אנטר הוא מרצה בינלאומי, ונואם לעתים קרובות בכנסים בינלאומיים על תחומי המחקר והעניין הקליניים שלו. הוא המייסד והמנהל של אחד הכנסים הבינלאומיים החשובים בהפרעות קצב, ה- Signal Summit. בכנס זה מתכנסים המדענים והרופאים החשובים בעולם בתחום הפרעות הקצב על מנת לפתח שיטות וטכנולוגיות מתקדמות לטיפול בהפרעות קצב (תמונות הכנס ה- Signal Summit בבוסטון).

דילוג לתוכן